زیدان:موراتا امسال قطعا می ماند، خسه در حال مذاکره با پی اس جی است

 

زیدان پس از بازی مقابل پاریسن ژرمن به سوالات مختلف پاسخ داد.

حمله از چپ :مهم این بود که خوب شروع کردیم. از عملکرد تیم راضی هستیم. می دانیم که در مرحله آماد هسازی هستیم اما امروز بهتر بودیم و از عملکرد تیم به صورت کلی راضی هستم.

آمادگی برای سوپرجام : تیم آماده است. این بازی مهم بود و عملکرد خوبی داشتیم . ده روز فرصت داریم و یک بازی دیگر هم مقابل بایرن داریم. به نظرم کافی است.

شرایط مارسلو : نمی دانم بهتر شده یا نه اما دیدن بازیش لذت بخش است. کاپیتان تیم است و این را نشان داده است. بازیکنی است که نمایشی بازی می کند. دیدن چنین کاپیتانی خیلی مهم است. از دیدن بازی او خوشحال می شوم.

ایسکو : مصدومیت داشت. بهتر بود که امروز بازی نکند و به چهارشنبه برسد.

خسه:  در حال مذاکره با پی اس جی است اما هنوز چیزی قطعی نشده است. ریسک نکردیم.

ماریانو: می دانیم که چه بازیکنانی داریم. موراتا هم در تیم است. برای من خوب است که بتواند در تیم باشد. زمانی که به مادرید برگردیم در مورد آینده اش تصمیم می گیریم. اما برای او بهتر است که در تیمی باشد که بازی کند.

موراتا به چلسی می رود ؟ بازیکن رئال است. از او راضی هستیم. به خانه اش برگشته است و قطعا می ماند.

تمایل به آزار: یک شایعه دیگر. خیلی خوب است و همه بهترین ها را می خواهند اما آزار بازیکن چلسی است. جواب عوض نمی شود. او کیفیتش را نشان داد.

کونته : مربی منسجمی است که مسلما می تواند به تیم خیلی کمک کند.

مشکل گلزنی موراتا : این مشکل حل خواهد شد. امروز خیلی خوب بود. سعی کرد که در دفاع به تیم کمک کند. از او راضی ام.

 

http://www.axgig.com/images/24328807785840217008.jpg

 

منبع : هواداران کریستیانو رونالدو |زیدان:موراتا امسال قطعا می ماند، خسه در حال مذاکره با پی اس جی است منبع : |زیدان:موراتا امسال قطعا می ماند، خسه در حال مذاکره با پی اس جی است
برچسب ها : بازی ,موراتا ,راضی ,خیلی ,داریم ,دیدن ,راضی هستیم ,امسال قطعا ,موراتا امسال ,زیدان موراتا ,زیدان موراتا امسال